Scholing

Uitvoerders

Opleidingsinstituten die de volledige jenaplanopleiding en/ of oriëntering Jenaplan verzorgen:


NHL Stenden Hogeschool
PABO De Eekhorst  (diploma en oriëntering)

Zeemanstraat 1, 9406 BZ Assen
www.nhlstenden.com/locaties/assen
Contactpersonen: Thea Wieringa (thea.wieringa@nhlstenden.com)
en Wies Boschma (wies.boschma@nhlstenden.com)

HAN PABO Arnhen-Nijmegen (oriëntering)
Kapittelweg 33 6525 EN Nijmegen/ Ruitenberglaan 27 6826 CC Arnhem
www.han.nl
Contactpersoon Nijmegen: Mirjam van Gemert-Dibbets (Mirjam.vanGemert@han.nl )
Contactpersoon Arnhem: Esther van dalen (esther.vandalen@han.nl  )

Kath. PABO Zwolle  (diploma en oriëntering)
Ten Oeverstraat 68, 8012 EW Zwolle
www.kpz.nl
Contactpersoon: Thérèse Schellekens (t.schellekens@kpz.nl )

Hogeschool De Kempel  (oriëntering)
Deurneseweg 11, 5709 AH Helmond
www.kempel.nl
Contactpersonen:  Edith Kipping (e.kipping@kempel.nl )

Hogeschool Saxion/Edith Stein  (oriëntering)
Van Galenstraat 20, 7500 KB Enschede
www.saxion.nl
Contactpersoon: Eric Koertshuis (j.g.e.koertshuis@saxion.nl )

JAS, (diploma en oriëntering)
Vermeerstraat 13, 8021 VA Zwolle
www.bureaujenaplan.nl
Contactpersoon: Guido Huige, guido@bureaujenaplan.nl
Eva van den Berg, eva@bureaujenaplan.nl

Jenaplanspecialist  (diploma en oriëntering)
Jaap stopt per 1-7-2022
Fie Carelsenstraat 5, 7207 GN Zutphen
www.jenaplanspecialist.nl
Contactpersoon: Jaap Meijer (jaapmeijer@jenaplanspecialist.nl)

Het Kan (diploma en oriëntering)
Zilverkarper 11, 5251 ZJ Vlijmen;
www.hetkanvoorhetkind.nl
Contactpersoon: Ingrid Nagtzaam (info@hetkanvoorhetkind.nl )

Doeninonderwijs (diploma en oriëntering)
www.doeninonderwijs.nl
Contactpersonen: Marjon Clarijs (marjon@doeninonderwijs.nl)
En Mariska Vledder (mariska@doeninonderwijs.nl)

Jenadoorjanny: (diploma en oriëntering)
Waayenbergweg 1, 8162 RG Epe; 
www.jannybolink.nl
Contactpersoon: Janny Bolink (janny@jenadoorjanny.nl)

More Jenaplan: (diploma en oriëntering)
Schoffel 24, 3341 RR  Hendrik Ido Ambacht
Contactpersoon: Rien van den Heuvel ( rienvdheuvel@kpnmail.nl )

Bevoegde docenten

Bevoegde docenten jenaplanoplelding