Scholing

Uitvoerders

Opleidingsinstituten, die de volledige jenaplanopleiding en of oriëntering Jenaplan verzorgen:

NHL Stenden Hogeschool PABO De Eekhorst (diploma en oriëntering)
Zeemanstraat 1, 9406 BZ Assen; www.nhlstenden.com/locaties/assen  Contactpersonen: Thea Wieringa:  thea.wieringa@stenden.com 
en Wies Boschma: wies.boschma@stenden.com

HAN PABO Arnhen-Nijmegen (oriëntering)

Kapittelweg 33 6525 EN Nijmegen/ Ruitenberglaan 27 6826 CC Arnhem; www.han.nl Contactpersoon Nijmegen: Mirjam van Gemert-Dibbets: Mirjam.vanGemert@han.nl Contactpersoon Arnhem: Esther van Dalen: esther.vandalen@han.nl 

Kath. PABO Zwolle (oriëntering)

Ten Oeverstraat 68, 8012 EW Zwolle; www.kpz.nl Contactpersoon: Thérèse Schellekens t.schellenkens@kpz.nl

Hogeschool De Kempel (oriëntering)

Deurneseweg 11, 5709 AH Helmond; www.kempel.nl Contactpersoon: Edith Kipping e.kipping@kempel.nl

Hogeschool Saxion/Edith Stein (oriëntering)

Van Galenstraat 20, 7500 KB Enschede; www.saxion.nl Contactpersoon: Eric Koertshuis j.g.e.koertshuis@saxion.nl 

JAS (diploma en oriëntering)

Ruinerweg 12, 7932 PD Echten; www.jenaplan.nu Contactpersoon: Freek Velthausz freek@jenaplan.nu 

Jenaplanspecialist (diploma en oriëntering)

Fie Carelsenstraat 5, 7207 GN Zutphen; www.jenaplanspecialist.nl Contactpersoon: Jaap Meijer (jaapmeijer@jenaplanspecialist.nl )

Het Kan (diploma en oriëntering)

Zilverkarper 11, 5251 ZJ Vlijmen; www.hetkanvoorhetkind.nl Contactpersoon: Ingrid Nagtzaam info@hetkanvoorhetkind.nl 

Doeninonderwijs (diploma en oriëntering)

Contactpersonen: Marjon Clarijs marjon@doeninonderwijs.nl en Mariska Vledder mariska@doeninonderwijs.nl ; www.doeninonderwijs.nl

Jenadoorjanny: (diploma en oriëntering)

Waayenbergweg 1, 8162 RG Epe; www.jannybolink.nl Contactpersoon: Janny Bolink janny@jenadoorjanny.nl

More Jenaplan: (diploma en orientering)

More-Jenaplan Contactpersoon: Rien van den Heuvel – Rienvdheuvel@KPNmail.nl

Schoffel 24  - 3341 RR Hendrik-Ido-Ambacht

Tel: 06 83225116

Bevoegde docenten jenaplanoplelding