Scholing

Uitvoerders

Opleidingsinstituten, die de volledige jenaplanopleiding en of orientering Jenaplan verzorgen:

NHL Stenden Hogeschool
PABO De Eekhorst  (diploma en oriëntering)
Zeemanstraat 1
9406 BZ Assen
Contactpersonen: Thea Wieringa (thea.wieringa@stenden.com) en Wies Boschma (wies.boschma@stenden.com); www.nhlstenden.com/locaties/assen

HAN PABO Arnhen-Nijmegen(oriëntering)
Kapittelweg 33 6525 EN Nijmegen/ Ruitenberglaan 27 6826 CC Arnhem
Contactpersoon Nijmegen: Mirjam van Gemert-Dibbets (Mirjam.vanGemert@han.nl)
Contactpersoon Arnhem: Bernadet Tijnagel bernadet.tijnagel@han.nl; www.han.nl

Kath. PABO Zwolle  (diploma en oriëntering)
Ten Oeverstraat 68
8012 EW Zwolle
Contactpersonen:Esther Febus (e.febus@kpz.nl) Edith ten Berge (e.berge@kpz.nl)
Therese de Leeuw (t.leeuw@kpz.nl); www.kpz.nl


Hogeschool De Kempel  (oriëntering)
Deurneseweg 11
5709 AH Helmond
Contactpersonen: Frans v/d Maden (f.maden@kempel.nl)  en Edith Kipping (e.kipping@kempel.nl); www.kempel.nl


Hogeschool Saxion/Edith Stein  (oriëntering)
Van Galenstraat 20 7500 KB Enschede
Postbus 70.000
Contactpersoon: Eric Koertshuis (j.g.e.koertshuis@saxion.nl); www.saxion.nl


JAS  (diploma en oriëntering)
Ruinerweg 12
7932 PD Echten
Contactpersoon: Freek Velthausz (freek@jenaplan.nu); www.jenaplan.nu


Jenaplanspecialist  (diploma en oriëntering)
Fie Carelsenstraat 5
7207GN Zutphen
Contactpersoon: Jaap Meijer (jaapmeijer@jenaplanspecialist.nl); www.jenaplanspecialist.nl


Het Kan (diploma en oriëntering)
Holterveste 47
5221 KL 's-Hertogenbosch
Contactpersoon: Ingrid Nagtzaam (info@hetkanvoorhetkind.nl); www.hetkanvoorhetkind.nl

Doeninonderwijs (diploma en oriëntering)
Contactpersonen: Marjon Clarijs (marjon@doeninonderwijs.nl) en Mariska Vledder (mariska@doeninonderwijs.nl); www.doeninonderwijs.nl

Jenadoorjanny: Janny Bolink (diploma en oriëntering)
Waayenbergweg 1
8162 RG Epe (info@jenadoorjanny.nl)